הדרכת הורים לילדים

טיפול בשיטת NLP
הדרכת הורים לילדים

לאורך שנות בגרותנו אנחנו צריכים להציג בכל פעם שורה של תעודות שיעידו כי יש לנו את ההסמכה לבצע שורה ארוכה של פעולות. מה שמצחיק ואולי קצת מוזר הוא שלדבר החשוב ביותר בחיים שלנו אנחנו לא מקבלים שום אישור מיוחד לעסוק בו. אף אחד לא נותן לנו את ההדרכה המסודרת המגיעה לנו כדי להפוך ולהיות הורים.

היום, הרבה יותר מבעבר גדלה המודעות לכך שחשוב לתת להורים את הכלים להבין את הילדים שלהם, לפעול משיקול דעת וידע ולהפוך להורים משמעותיים. מדובר על תהליך מרגש ומרתק שעוזר לכם, אפילו יותר מללמוד להכיר את הילדים שלכם, ללמוד להכיר את עצמכם.

זו לא בושה לבקש עזרה

אנחנו מבינים, שאתם לעיתים לא בטוחים אם אתם רוצים לבקש ולקבל עזרה. אולי בגלל שאתם חושבים שרק אתם אלו שנתקלים בבעיות עם הילדים שלכם, הרי על פניו הייתם אמורים לדעת באופן טבעי מה לעשות, לא? הרי גדלנו בתוך משפחה וההורים שלנו כך נראה, לרב ידעו מה לעשות. אנחנו כאן כדי לנפץ את הסטיגמה הזו. האמת היא שאנחנו רוצים אפילו להגיד יותר מזה, אם בעבר הורים ילדו ילדים לתוך משפחות גדולות בהן גם האימהות והסבתות היו נוכחות והיה עם מי להתייעץ. היום, דווקא הבדידות שנוצרה מתוך ההתפתחות של העולם, המשפחות הגרעיניות הן הרבה יותר עצמאיות ואוטונומיות, השוני בין הדורות מודגש יותר ויוצר אתגרים גדולים וחדשים יותר. אל תחשבו לרגע שהבעיה היא רק אצלכם. רב ההורים מתמודדים עם אותם אתגרים לא פשוטים. הדבר הנכון והחשוב ביותר שאתם יכולים לעשות זה להכיר בכך ולפעול מתוך שיתוף, רכישת ידע ומתוך הבנה שאתם יכולים לשפר את היכולות והדרך בה תהיו הורים משמעותיים עבור ילדיכם אם רק תרצו בכך.

לבחור את הדרך זו ההתחלה

לבחור ללמוד זו אולי הבחירה הכי חשובה לאורך התהליך, אחרי שהבנתם שאתם רוצים להביא משהו טוב יותר עבור המשפחה שלכם. אתם יכולים לקבל את הכלים הפרקטיים והישימים כדי ללמוד ולהתפתח, ולהפוך להורים טובים יותר ובעיקר אנשים טובים יותר גם עבור עצמכם. במהלך התכנית תלמדו איך לתקשר, להקשיב ולהתחבר לילדים שלכם, איך להבין את העולם הפנימי שלהם, לבחור ולדייק את המטרות המשפחתיות והערכים אותם אנחנו רוצים להנחיל למשפחתינו ואיך לעשות הכל קצת יותר טוב.

5/5 - (10 votes)
יכול לעניין אותך גם:
סדנת עכשיו אני

עכשיו אני

תז״א מזמינה אתכם לסדנא חדשה בשיטת ה-NLP. סדנא להעצמה אישית והנעה לשינוי. למי מיועדת הסדנא?

קרא עוד »

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עכשיו

דילוג לתוכן