הדרכת הורים לגיל הרך

NLP לילדים
הדרכת הורים לגיל הרך

בין אם אתם הורים טריים לגמרי או כאלה שכבר גידלו כמה ילדים, הדרכת הורים לגיל הרך פוקחת עיניים לאפשרויות נוספות שאפשר לשלב בהורות שלכם.

מטבע הדברים, לכל משפחה יש את המאפיינים שלה ולבני המשפחה יש כל אחד את הדרך האישית שלו להתבטא ולהתפתח בה.

כשיש לפעמים התנגשויות בין הרצוי למצוי וכשילדים מגיבים בדרך לא צפויה או לא רצויה, יש צורך ליישר הדורים ולמצוא כלים כדי להתמודד עם האתגרים הללו על מנת שלא יתפתח ניכור בין בני המשפחה והילדים יגדלו בתחושה שהם לא אהובים ומובנים כפי שהם חושבים שהם צריכים להיות.

גם הורים מתוסכלים שאינם מצליחים ליצור מהמשפחה שלהם מקום מוגן וחמים לילדים ירצו בוודאי לקבל הדרכת הורים לגיל הרך שתתווה להם דרך ותיתן בידם אמצעים שיוכלו לשמש אותם בעתיד.

שיפור אפשרי בכל תחום בחיים

בתחום הטיפולים והאימונים המשפחתיים יש היום כמה שיטות שהוכיחו את עצמן כמעצימות וכבונות ארגז כלים יעיל לחיים.

הורים שמקבלים את ההדרכה כיצד להעצים את עצמם כהורים ומנהיגים בקבוצה המשפחתית יכולים להוביל אותה לכל מקום ובדרכים הבטוחות והטובות ביותר. אחת השיטות הטובות ביותר להנחות הורים ולהכיר ביכולות שלהם לשנות ולשפר היא שיטת ה-NLP.

הדרכת הורים לגיל הרך באמצעות NLP מלמדת אותם להכיר את עצמם ואת העולם שלהם טוב יותר. לבנות מטרות עתידיות למשפחה ולילדים על בסיס ערכים המובילים אתכם הורים.

גם אם זה נראה רחוק ומאתגר, כשיש כיוון ודרך נדע באמצעות כלי ה- NLP לחולל את השיפור בעולמכם. השיטה הזאת מצוינת בכלל ובפרט לגיל הרך ככל שנרכוש את הכלים מוקדם יותר כך תוכלו לצבור מיומנויות גבוהות יותר עם התאמות נכונות תוכלו ליישם את זה עם התפתחות המשפחה.

הדרכת הורים לגיל הרך על ידי מומחים מנוסים

אלי עמויאל וד"ר גלית דויטש מחברים את הניסיון הרב האישי והמקצועי שלהם בעבודה עם ילדים, בני נוער, צעירים ומשפחות והדרכת אנשים למיצוי הפוטנציאל שלהם להעצמה אישית והובלה שלהם בכל שלבי החיים וההתפתחות המשפחתית. יחד, הם מיישמים בקליניקות שלהם את העקרונות של דמיון מודרך ו-NLP. יחד, הם מסייעים להורים לילדים קטנים לבנות את הקן החמים שתמיד רצו לעצמם. שניהם טריינרים מנוסים בתחום זה שהעבירו הדרכות רבות ובנו מערכי קורסים שונים, מלבד טיפולים פרטניים ומשפחתיים רבים שניהלו.

5/5 - (10 votes)
יכול לעניין אותך גם:

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עכשיו

דילוג לתוכן