הדרכת הורים למתבגרים

טיפול במתבגרים NLP
הדרכת הורים למתבגרים

משפחה היא כמו קבוצה ולכן ניהול של משפחה יכול להיות מאתגר על כל המשברים והבעיות שיכולים לצוץ במהלך החיים, במיוחד בגיל ההתבגרות הדרמטי.

לכן, יש צורך להתנהל בצורה שההורים פועלים בצורה רגישה ומכילה עם כלים אפקטיביים ויעיליים למצבי המשבר השונים.

בקבוצה המשפחתית יכולים להיות גלויים וכנים גם לגבי קשיים וחולשות והקבוצה תתמוך בכל אחד מחבריה מתוך אהבה וקשר רגשי עמוק. כך גם אפשר להתגבר על קשיים אישיים ולבנות את הגיבוש המשפחתי.

לשם כך נחוצה הדרכת הורים למתבגרים מפי מי שמתמחה בכך, יודע כיצד להבין ילדים וכיצד להצטרף ולהוביל את המתבגרים לעבר המטרות האישיות שלו והמשפחתיות.

הכירו את תז"א

במרכז תז"א מאמינים שזה אפשרי להתגבר על כל אתגר שהחיים מזמנים במשפחה עם השינויים הצפויים כמו גיל ההתבגרות, ולכן מדריכים את ההורים בשיטות מתקדמות ומעצימות כמו שיטת NLP ושיטת דמיון מודרך ומודלים שפותחו על ידינו על מנת להתגבר על קשיים אישיים ולפתח בהורים את תחושת המסוגלות שלהם לעשות כל דבר.

אלי עמויאל וד"ר גלית דויטש באים מתחומים שבהם צברו ניסיון רב בהדרכה, בניית מנהיגות והתגברות על קשיים יחד עם היכרות מעמיקה עם ילדים והצרכים שלהם–עבודה פרטנית עם ילדים מתבגרים וצעירים רבים בגיל הגיוס.

בדיוק הגילים הרלוונטיים לטיפולים כאלה. שניהם מנוסים מאוד עם בני נוער וצעירים ולכן מבינים היטב גם את הצד שיש להבהיר להוריהם. לכן, הדרכת הורים למתבגרים בשיטות כאלה יכולות לקדם כל משפחה להבנה טובה יותר, תקשורת בונה ויכולת לדמיין איזו משפחה אתם רוצים לבנות ולהגיע אליה בעבודה יום- יומית לחיזוק היכולות והמיומנויות ההוריות.

כיצד הדרכת הורים למתבגרים עובדת בשטח?

הנחיית ההורים של תז"א מבוססת על עבודה ממוקדת וליווי מתמשך לחיזוק הכלים שנרכשו .

הכלים יתבססו על אימוץ הנחות היסוד של הנלפ כדרך חיים. הכרה באחר, תקשורת מיטבית, כל אחד מבני המשפחה עושה את מה שהוא עושה בצורה הטובה ביותר באותו רגע נתון.

עזרה בבניית מטרות משפחתיות, הבנת ערכים אישיים ומשפחתיים כמצפן להובלת המשפחה. הצבת גבולות וכיבוד האחר. בהדרכה זו תקבלו כלים עוצמתיים לבניית ויצירת קשר כנה, אמיתי ומכיל לכדי הובלת המתבגרים לחיים בוגרים ועצמאיים.

 

4.7/5 - (11 votes)
יכול לעניין אותך גם:

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עכשיו

דילוג לתוכן