טיפול משפחתי

טיפול NLP למתבגרים
טיפול משפחתי

יש דרכים רבות לעבור טיפול משפחתי ואחת היעילות שבהן מתמקדת בשיפור היכולות האישיות והמשפחתיות באמצעות NLP. שיטה זו מוכרת בעיקר מתחום האימון וההתפתחות האישית, אבל העקרונות שלה מוכרים ומבוססים גם בתחום המשפחתי.

שיטה זו מוכרת בעיקר מתחום האימון וההתפתחות האישית, אבל העקרונות שלה מוכרים ומבוססים גם בתחום המשפחתי. העיקרון של שיטה זו אומר שארגז הכלים שתקבל המשפחה כקבוצה וכל אחד באופן אישי תוכל לסייע למשפחה להתמודד עם האתגרים העומדים בפניה. מרגע שהצלחתם להבין את העולם שלכם ושל בני המשפחה טוב יותר וכיצד לטייב את ההתנהלות ולהעצים את עצמכם ואת בני המשפחה, ראו עצמכם- בדרך הנכונה.

מה זה NLP ולמה זה יעיל גם לצורך טיפול משפחתי?

ל NLP– ישנן מספר הנחות יסוד שעל בסיסן הטכניקות והתהליכים נבנים. מרגע שמבינים ומאמצים את ההנחות יסוד של הנלפ, כדרך חיים התוצאות בהכרח יהיו טובות יותר. נוכל להבין שלכל אחד מבני המשפחה יש הסתכלות סובייקטיבית על העולם ויכולת אישית שונה, להכיל את זה. לקבל שכל אחד מבני המשפחה הוא עולם בפני עצמו ונוכל כך לכבד איש איש מבני המשפחה ולעזור לו לפתח את ה"אני" שלו. עלינו לבסס את ההבנה שיש תקשורת תמידית בין אם היא מילולית או א-מילולית. בדרך שבה נלמד לתקשר נוכל להשפיע על המשמעות שלה. אלו דוגמאות להנחות יסוד בטיפול והנחייה משפחתית שיובילו אתכם ואת המשפחה לדרך הנכונה.

טיפול בעזרת מומחים

המטפלים המומחים שמעניקים טיפול משפחתי במרכז תז"א בעלי ניסיון רב בתחומים שמעמיקים את הידע שלהם בהעצמה, פתרון משברים אישיים ומשפחתיים ,הבנה טובה של ילדים ובני משפחה בגילאים השונים. אלי עמויאל וד"ר גלית דויטש, בעלי תז"א, עוסקים ביום יום בעבודה רגשית עם ילדים ובני נוער וצעירים, והם מאמינים שכל שינוי הוא אפשרי. הם התמחו בטיפול בטראומות ובחרדות, ADHD וטיפול זוגי שנמצאים לא פעם בבסיס האתגרים המשפחתיים ולכן מעבירים את הידע הזהלכל המטופלים בסדנאות ובטיפולים שהם מעניקים בקליניקות שלהם. השנים הרבות שעברו בנתיב המקצועי שלהם הכשירו אותם להעצים מטופלים ומשפחות כדי להגיע לשינוי המיוחל.

5/5 - (10 votes)
יכול לעניין אותך גם:

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עכשיו

דילוג לתוכן