למה כדאי לאיש חינוך ללמוד קורס NLP?

תזא חינוך NLP
למה כדאי לאיש חינוך ללמוד קורס NLP?

לימודי NLP הולכים ונהיים פופולאריים יותר ויותר. בשנים האחרונות השיטה היא כבר לא רק דרך טיפול אלא כלי משמעותי בעולם החינוך. מורים ותלמידים רבים מעידים כי השימוש בשיטת NLP תרם להם רבות ובמקרים לא מעטים אף הציל תלמידים מנשירה ממוסדות חינוך. אז מהי התופעה אשר חדרה לעולמנו? ומהו קורס NLP?


סיפורה של שיטת ה-NLP

שיטת NLP הומצאה בשנות ה-70 ע"י ריצ'רד בנדלר ופרופסור ג'ון גרינדר בניסיון לעזור לאנשים לרכוש יכולות חדשות ולהצטיין בתחומים שעד אותו רגע נכשלו בהם. מאז השיטה נמצאת בשימוש עשרות שנים במטרה לגרום לאנשים לשנות דפוסי מחשבה מעכבים ולעזור להם לטפל בבעיות אישיות מכל סוג שהוא. לאורך השנים השיטה הפכה ליותר ויותר מקובלת בעולם החינוך ומורים ותלמידים רבים מעידים כי היא תרמה להם רבות. 

לימוד שיטת חינוך חדשה

אז למה בעצם כדאי לאיש חינוך לבדוק את השיטה? לימודי NLP נותנים לאיש חינוך דרך חדשה ויוצאת דופן ליצור שינוי בתלמידים שלו. השיטה וכלי הNLP מובילים את התלמידים להתבונן אל תוך עצמם ולגלות דרך חדשה שתשפיע על היכולות שלהם, על בניית הזהות שלהם, הדימוי העצמי שלהם. המורה יכול לתקשר ולהתחבר לתלמידים בצורה טובה יותר ובכך להשפיע ולתת לו כלים מיטביים. אתה, בדמות המחנך, מלמד את התלמידים שלך איך להשתמש בכלי הNLP כדי להגיע למטרות והצלחות חינוכיות, לימודיות וערכיות. בעזרת כלי  ה-  NLPתמצאו דרכים נוספות לשפר ולגעת ולהשפיע על יותר תלמידים.

עזרה במקרים של קושי חברתי

סיבה נוספת אשר בגללה כדאי לאנשי חינוך ללמוד קורס NLP היא שהקורס מקנה דרכים לעזור לילדים (ומבוגרים) בעלי קשיים חברתיים. כאנשי חינוך אתם נחשפים לא פעם לתלמידים שלא מצליחים לייצר מערכות יחסים עם חבריהם או להשתלב חברתית במסגרת, דבר אשר גם יפריע להם להגיע להצלחות בלימודים. לימודי NLP יציגו בפניכם דרך חדשה לסייע לאותם תלמידים ולהקנות להם כלים לייצר קשרים עם חבריהם וכך לעזור להם לעבור תהליך אישי משמעותי.

פיתוח אישי

חינוך הוא הדרך שלנו להפוך את העולם למקום שאנחנו רוצים שהוא יהיה, וכדי לעזור לתלמידינו להפוך לאנשים הכי טובים שהם יוכלו להיות, אנחנו צריכים גם אנחנו להמשיך להתפתח ולהתקדם בעצמנו. קורס NLP יהווה גם תרומה חסרת תקדים גם עבורכם, המחנכים. מעבר לשיפור ברמת החינוך שתעניקו לתלמידיכם, שיטת NLP תעזור לכם לעבור תהליך פנימי עמוק אשר בסופו תהיו אנשים שלמים ומסופקים יותר.

סיכום

ללימודי NLP  בתז"א יש אין ספור יתרונות ואם ברצונכם לעבור את הקורס על מנת לשפר את רמת החינוך שתעניקו לתלמידיכם מדובר ביתרון כפול. הלימודים יעניקו לכם העשרה חינוכית מעניינת, יספקו לתלמידים האהובים שלכם חינוך מגוון ובנוסף לכל זה, יתרמו לכם גם ברמה האישית. תז"א מתמחה בלימודי NLP בתחום המשפחה. בתז"א פיתחנו כלים וטכניקות המותאמים לילדים ונוער, שהועברו בעשרות בתי ספר ונגעו בתלמידים ומורים רבים. 

5/5 - (1 vote)
יכול לעניין אותך גם:
סדנת עכשיו אני

עכשיו אני

תז״א מזמינה אתכם לסדנא חדשה בשיטת ה-NLP. סדנא להעצמה אישית והנעה לשינוי. למי מיועדת הסדנא?

קרא עוד »

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עכשיו

דילוג לתוכן