5 יתרונות לשימוש בטכניקת NLP

איך NLP עוזר
5 יתרונות לשימוש בטכניקת NLP

שיטת NLP היא שיטה אשר כוללת בתוכה תהליכי טיפול אשר מטרתם ליצור שינוי פנימי עמוק בהרגלים ותחושות אשר נטועים במטופל לאורך חייו בזמן קצר. השיטה פותחה בשנות ה-70 ומאז אלפי אנשי חינוך, פסיכולוגים, קואוצ'רים ובעלי מקצוע נוספים משתמשים בה. אנשים מעידים כי היא שינתה את חייהם מקצה לקצה. אז מה יוצר טיפול NLP? ומה היתרונות של לימודי NLP?

באמצעות לימוד טכניקות שונות ומגוונות, המועברים בקורסי NLP יכול אדם לשנות את הדימוי העצמי שלא מקצה לקצה. הבוגרים שלנו, מעידים כי באמצעותה הצליחו לשנות דפוסי חשיבה, רגשות והתנהגות מעכבים ומגבילים אשר פגעו בהם לאורך כל חייהם והשימוש בשיטה ממש "הציל" אותם. לפניכם מספר תחומים בהם לNLP יש יתרונות בתחומים האישיים, המשפיעים על הסביבה הקרובה כגון: משפחה, זוגיות, ילדים ונוער וזאת ההתמחות כשלומדים בתז"א NLP.

העלאת הביטחון העצמי 

שיטת ה-NLP באה לשנות בנו את הדברים המאתגרים בחיינו אותם אתה מבקש לשנות. זה יכול להיות כל דבר שבעולם, החל מקושי בביטוי עצמי ועד פוביות קשות. התמדה בשיטה מאפשרת לנו להיפרד מאותם קשיים וכיוצא מזה נחוש גאווה ושיפור בדימוי העצמי שלנו והביטחון העצמי יעלה ואיכות החיים תשתפר.

הפחתת חרדות

חרדה היא סוג נפוץ במיוחד של קושי שרווח בציבור כיום והוא קיים בכל קצוות החברה. קורסי NLP באים לפתור בעיה זו בקרב המשתתפים אשר חווים אותה. באמצעות הסתכלות מחודשת על הרגלים ודפוסי מחשבה מצליחים משתתפי הקורס להתחבר אל מקור התחושות הקשות הללו וכך להצליח להתמודד וללמוד להשתמש בכלי הNLP בצורה טובה, קלה ובריאה יותר.

שיפור בחינוך הילדים

משתתפים רבים בקורסים של תז"א NLP מעידים כי הם גילו את אותם קשיים כתוצאה מסיטואציות שהם נאלצים להתמודד איתן במהלך חינוך הילדים ומתוך פחד כי ילדיהם "ירשו" בעיות וקשיים שהם חווים. טיפול NLP אשר באמצעותו מגיע המטופל לכדי השלמה עצמית עם מי שהוא הופך אותו גם לאדם שלם יותר בתחומי החיים המאפשרים למטופל להתנהל בצורה טובה, מותאמת וחיובית יותר גם כלפי ילדיו.

שיפור במערכות יחסים

לימודי NLP מאפשרים לאדם להתחבר לעצמו ולאהוב את עצמו. כתוצאה מכך מסוגל אדם גם להתנהל במערכות יחסים בצורה בריאה יותר וגם להעניק את אותה אהבה החוצה כלפי הסובבים אותו. לימודי הNLP מאפשרים לאדם להכיר את עצמו טוב יותר וכפועל יוצא להכיר טוב יותר את בת/ן זוג ולפעול אחד כלפי השני בצורה מכבדת וחברית.

שינוי בזמן קצר

אחד העקרונות המרכזיים אשר נלמדים בקורס NLP הוא שהיכולות כבר נמצאים בתוכנו, אנחנו רק צריכים להצליח ולמצוא אותם. כתוצאה מכך ובעזרת השימוש בשיטה תתאפשר הסתכלות מחודשת על מי שאנחנו. השינוי הנוצר מורגש כבר תוך מספר מפגשים קטן מאוד ובזמן כל כך מהיר שלפעמים גם האנשים אשר חווים את התהליך לא מצליחים להאמין שזה קרה כל כך מהר. השינוי הוא מהיר ונשמר לאורך זמן.

לסיכום 

שיטת ה- NLP היא שיטה פורצת דרך אשר הולכת ומתפתחת בקצב מהיר. אם ברצונכם לעבור תהליך פנימי אמיתי ואישי, אם ערך הנתינה והשליחות פועם בכם, בואו לעזור לאחר. הרשמה לאחד הקורסים של תז"א NLP היא הצעד הראשון.

5/5 - (1 vote)
יכול לעניין אותך גם:

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עכשיו

דילוג לתוכן