NLP לילדים

NLP לילדים
NLP לילדים

יש דרכים רבות להנחות הורים ולכוון אותם לחיים שהם מחפשים למשפחה שלהם, אבל הדרך הטובה ביותר היא דרך מעשית, עניינית וקצרת מועד שבאה לקבל תשובות וכלים מעשיים כאן ועכשיו.

הגישה המעשית של NLP מסייעת לאנשים לפתור בעיות אישיות כדי להתגבר על המכשולים שמעכבים אותם בדרך להורות טובה ביותר ולכן רבים מעדיפים להעניק טיפולי NLP לילדים שלהם. מלבד פתרונות מצוינים, הכלים שהם לומדים ליישם על עצמם הם הכלים שיכולים לשמש אותם בכל משבר עתידי וגם כשהילדים יגדלו, משום שמדובר בעקרונות לחיים מאוזנים ומודעים יותר ליכולות שלהם. זאת שיטה שגם ילדים יודעים ליישם כשהם מבינים את העקרונות הפשוטים שלה כשמסבירים להם אותה בשפה שלהם.

כלים להעצמה אישית

ילדים נתקלים במצבים רגשיים מורכבים ובאתגרים רבים שבעבר לא זכו לאוזן קשבת ולהבנה.

היום אנחנו יודעים שאפשר למנוע כל כך הרבה משברים ופגיעה רגשית אם ניתן לילדים כלים להגן על עצמם, לחזק את הביטחון העצמי שלהם ולהיות מסוגלים להניע תהליכים ולשלוט בהם יותר מאשר חושבים. לילדים יש כוח לשנות ולשפר את הדימוי העצמי שלהם אם רק יידעו איך לעשות זאת, וזה בדיוק מה שהם מקבלים בכל סדנה או טיפול NLP לילדים.

הם לומדים לחשוב מגיל צעיר על עצמם כבעלי יכולת והבנה גדולות יותר ובכך הם רוכשים כלים טובים יותר לחיים מאוזנים ומודעים. כלומר, זוהי שיטה שעוזרת לסלק באמצעות התבונה וההתמדה את המכשולים שמנעו מאתנו לעשות זאת עד היום ולכן גם טיפול בילדים הוא אפשרי בשיטה זו.

NLP לילדים ממומחים

כדי לקבל טיפול או סדנת NLP לילדים הכירו את המומחים והמטפלים המנוסים אלי עמויאל וד"ר גלית דויטש.

שניהם בעלי ניסיון רב בעבודה עם ילדים מהגיל הרך ועד גיל גיוס וצבא, ולכן גם מכירים את עולמם הפנימי הרבה יותר טוב מאחרים. התמיכה ההוליסטית שהם מעניקים למטופלים מאפשרת להם לפתוח צהר לעולם ה-NLP שמאפשר למטופלים להתגמש מחשבתית ובעקבות זאת גם התנהגותית.

שניהם בנו מערכי הדרכה וקורסים רבים, שחלקם מועברים במערכת החינוך בבתי הספר בשכבות השונות ולימדו והנחו הורים רבים את רזי הNLP. NLP לילדים הוא הדרך שלהם להנחיל לילדים את הכלים היעילים שהם יודעים שילוו אותם כל חייהם.

4.5/5 - (12 votes)
יכול לעניין אותך גם:

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר עכשיו

דילוג לתוכן